מזל גדי, תחזית חודשית נובמבר 2014
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל גדי, תחזית חודשית נובמבר 2014

מספר חודשים אחרי ההחלטה לעשות שינויים כואבים אך נחוצים באורחות חייכם אתם מרשים לעצמכם להרפות קצת מדוושת הגז וליהנות מהנסיעה.

מבחינת עבודה וקריירה המעבר האסטרולוגי הבולט לנובמבר הוא מעבר כוכב מארס לאורך המזל שלכם. מארס, שנכנס למזל גדי בסוף החודש שעבר, יכול להפוך למרענן הרשמי של החורף או לחלופין להיות הצרה הכי גדולה שלכם, וזה הכל תלוי בגישה.
מארס אוהב שעושים דברים מהר, עם ביטחון עצמי ובלי להתמהמה וזו היא גם ההמלצה שלנו.
ברמה הקוסמית אפשר להתייחס לנובמבר כזמן המתאים לקחת את הפרויקטים שלכם שלב אחד קדימה.
על גימור, ליטוש, מראית עין ואסטטיקה תוכלו לעבוד מאוחר יותר, כל שחשוב עכשיו זה שתעשו נסיעת מבחן או תיקחו את הדברים אל השטח.
מבחינת תזמון יום שני ה-10 לחודש זה הזמן בו מארס יוצר צמידות לפלוטו במזל שלכם וגם זמן טוב לא לדפוק חשבון ולא להתפשר מבחינת הפוקוס שלכם באותו השבוע.
את הצד היצירתי, התכנון והבנייה תוכלו לסיים שבוע לפני כן, שבוע זה בונה לקראת הירח המלא של יום שישי ה-7. הזמן שלפני הירח המלא הוא זמן מצוין להיפטר משאריות של ספק ולספוג ביקורת במטרה לקחת את "המשחק שלכם" רמה אחת מעל.     

הפסקת כתיבה בסופ"ש של ה-15 לחודש, כוכב נפטון יסיים נסיגה בת חמישה חודשים בבית התקשורת, המחשבה וההבעה העצמית שלכם. אולי זה זמן טוב להעלות את המחשבות לכתב, או אולי את הניסיון שצברתם לאחרונה. אם זה לא מדבר אליכם תמיד תוכלו לדבר עם אדם מבין עניין או לכל הפחות להעביר את המסר דרך מדיה חברתית.

מבחינת חיי חברה ומשפחה אין לנו ספק בכלל שיחד עם כל הבלגן, נובמבר הוא חודש סופר עמוס בשבילכם מבחינת פגישות, אירועים ובילויים. שלוש שבועות של זמן מחוץ לבית יכולים בקלות להשאיר אתכם עם בטריות מרוקנות וביצועים ירודים. הפתרון הוא פשוט, ברגע שתסיימו עם המחויבות האחרונה שלכם בחזית הקרייריסטית תיקחו חופשה קצרה או תעברו לעבוד מהבית במידת היכולת.
מולד ירח בבית עולמכם הפנימי ביום ראשון ה-23 הופך את השבוע האחרון של נובמבר למושלם בכל הקשור לדבר שאתם הכי אוהבים בעולם הזה, המשפחה שלכם ואולי קבוצה של חברים מאוד קרובים. תשקיעו בהם על מנת להשקיע בעצמכם ותחסכו מאות שקלים על פסיכולוג.     


עדיף להישאר בבית
: 4-5 לחודש.
ימים טובים לזוגיות: 12-13 לחודש.
הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם: 25-26 לחודש.

רוצים להתייעץ איתי? 012-4090-6720-333 שלוחה 106

רוצים תחזית למייל? הרשמו..
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
012-4090-6720-333
שלוחה 106

טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
תפילת מלאכים
תפילת מלאכים
"מימיני המלאך מיכאל,
משמאלי המלאך גבריאל
מלפני המלאך אוריאל
מאחורי המלאך רפאל
ומעל ראשי שכינת האל".
05.12.2011
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים