מזל גדי, תחזית חודשית, יולי 2014
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

מזל גדי, תחזית חודשית, יולי 2014

חודש יולי מתחלק עבורכם לשני חלקים, בחלק הראשון השינויים יורגשו טיפין טיפין ובחלק השני תוכלו להיסחף לשערוריות שלא ממש הבנתם איך? אתם לא הטיפוס להיתפס על חם, אתם בדרך כלל הכי קפדנים, אז כדאי שתבדקו את השטח לפני שאתם סומכים.

אז ככה, בשבועיים הראשונים של החודש עד ה-13, יש לכם תקופה חסרת תקדים של יציבות והשפעה או של מתח וצפייה, אבל בכל מקרה דברים נמצאים במצב צבירה מוצק. את התקופה הזאת חותם הירח המלא של יום שבת ה-12 לחודש במזל שלכם. כמו הירח אתם עולים על גדותיכם מבחינה רגשית, אתם בוודאי מרגישים מלאים ובסיום של תקופה.

השבועיים שלאחר ה-13 לחודש הם שבועיים של זיגזוגים בכביש עבורכם. הרבה שינויים ומעברים בשמיים משפיעים ברמה המערכתית אצלכם, ובעיקר מושפעות מערכות יחסים חשובות. כך למשל מערכות יחסים מקצועיות שלא עומדות על בסיס איתן של אמון, הערכה וכבוד הדדי יכולים להיווצר בהם סדקים או שסדקים קיימים יגדלו. מערכות יחסים זוגיות, מיניות ורומנטיות גם כן עומדות לעבור טרנספורמציה, אז היכונו להפשיל שרוולים ולהתייחס לכל הנושאים שמפריעים לבני הזוג וגם לאלו שמפריעים לכם.
 
ובשפה אסטרולוגית המעבר החשוב של החודש הוא מעבר כוכב יופיטר למזל אריה ביום רביעי ה-16. המעבר לאריה מפעיל אצלכם נקודות רגישות סביב הצורך להסתגל לנסיבות משתנות ולהתפשר כדי להמשיך ולקבל את המוצר הסופי בכל מיני תחומי חיים. הרבה פעמים מעברים כאלו מאופיינים בתגובה רגשית של הפתעה והשתוממות נוכח המצב, אבל תדעו שזה רק טבעי. כך או כך האירועים של המחצית השנייה של יולי יובילו אתכם בסופו של דבר לכוחות נפש רבים יותר ולהשקפת עולם מבינה וחומלת.

בשבוע של ה-20 לחודש ומולד הירח של יום שבת ה-26 הוא הזמן בו אתם אוספים את ניסיון החיים שלכם, את העצה שאתם יכולים לקבל ומילות התמיכה ויוצאים לדרך עם תוכנית. ה-26 הוא גם היום בו מארס עובר למזל עקרב ולבית החברים, הקבוצות והתמיכה שלכם. עכשיו זה הזמן לנצל את המעמד, המשאבים והקשרים כדי לעלות את קרנכם או לתקן רושם לא נכון שנוצר.

חשוב עוד לדעת...
עבודה וקריירה: נראה שעניינים די רדומים במשרד החודש. או שאתם נמצאים בסיום פרויקט גדול והמחשבה כבר נודדת למחוזות אחרים או שקצת איבדתם את הניצוץ בתפקיד הנוכחי ואתם כבר מחכים למעבר. יום שני ה-14 זה יום חשוב עבורכם מבחינת הדברים שיקרו במקום העבודה.

כספים ופיננסי: אירועי המחצית השנייה של החודש משפיעים לכם גם על חשבון הבנק. חוסר יציבות רגשית משפיע על זרימת המזומנים בין השאר,

 אבל מדובר פה על עניין זמני אז באמת שלא צריך לדאוג.
במסגרת מטרת סוף הדרך שלכם תהיו חייבים לאפשר ירידות במדד מפעם לפעם.


הירח
במזל שלכם ואתם במיטבכם: 11-12 לחודש.
עדיף להישאר בבית: 17-18 לחודש.
ימים
טובים לזוגיות: 24-25 לחודש.

לצפייה בתחזית המלאה התחברו או הרשמו
הרשמה
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
012-4090-6720-333
שלוחה 106

טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?..
בידקו מה האופק שלכם?
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
תפילת מלאכים
תפילת מלאכים
"מימיני המלאך מיכאל,
משמאלי המלאך גבריאל
מלפני המלאך אוריאל
מאחורי המלאך רפאל
ומעל ראשי שכינת האל".
05.12.2011
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים