מזל גדי, תחזית חודשית - אפריל 2014
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר
מזל גדי, תחזית חודשית - אפריל 2014

גדיים יקרים, 

חודש אפריל הוא החודש בו עיקר עיסוקיכם ויותר מכך,  הם ענייני בית ומשפחה. השמש נמצאת בתחתית המפה הסולארית שלכם ואתם ממאנים להראות את הפנים שלכם לעולם, כמו שקועים אתם מתחת לפני השטח במצולות.

חודש אפריל הקרוב מציב בפניכם מספר אתגרים ייחודיים. 
ראשית, כוכב פלוטו הנמצא במזל שלכם מאז שנת 2008 עובר שלב במחזור השנתי שלו כאשר פונה הוא לנסיגה ביום שני, ה-14 לחודש. פלוטו, מכניס לחייכם, דינמיקות משפחתיות מורכבות, מאבקי כוח חשאיים בסביבת העבודה ובמניפולציות וקנאה ברמה הזוגית והבינאישית. 
מעבר פלוטו לנסיגה יכול להשפיע גם בצורה חיובית כאשר מעודד הוא אתכם לחבוש את הכובע הממולח פוליטי או הכובע הרשמי והקשוח באופייכם ולהחזיר לעולם תמורה באותו המטבע שאתם מקבלים נכון לתקופה.
מבחינת תאריכים הירח נמצא בצמידות לפלוטו בתחילת השבוע של ה-20 אז אולי יהיו לכם חיים קשים סביב זמן זה. 
 
מעבר פלוטו לנסיגה היא חלק מתהליך גדול יותר המתרחש במזלות היוזמים, אליהם גם אתם משתייכים. זוויות בין כוכבים ההופכות מדויקות וסדרת ליקויים המתרחשת החודש, כולם תורמים להשלמת תהליכים והבאה לסיום של דברים אותם אתם חווים כרגע. 
במקרה של המזל שלכם, ליקוי הירח של יום שלישי ה-15 לחודש יכול להציב אתכם במקום של תסכול מבחינת התקדמות (או אי התקדמות) הקריירה שלכם. תרשו לזה להיות בינתיים. 
חלק מהתסכול יכול להתנקז לירח החדש, המלווה בליקוי גם כן, ביום שלישי ה-29. ירח זה מסמל התחלות או שילובים לא צפויים של תחום יצירתי אישי משלכם בחיי הקריירה או בהקשר חשוב אחר בנוגע לעתיד שלכם. 

אהבה וזוגיות: חודש אפריל הוא זמן טוב לאינטימיות ובילויים בסביבת הבית שלו או שלה. אנו מקבלים פה את הרושם שזוגיות היא לא בראש מעיינכם עכשיו אך אולי זה סימן טוב. הקשר הוא כנראה המקום שאליו תוכלו לסגת ולנוח לאורך החודש. 

בית ומשפחה: מרקורי, ונוס והשמש עוברים דרך תחתית המפה שלכם ובתי המשפחה שלכם החודש אז תוכלו לצפות להכל חוץ משעמום בסקטור זה. אולי אתם שוקלים מעבר דירה, אולי אתם בתפקיד מכבי השריפות באיזו סצנה משפחתית, אולי מתקיימת ארוחה משפחתית חשובה ואולי משהו אחר. 


ימים טובים לזוגיות: 6-7 לחודש.
עדיף להישאר בבית: 26-27 לחודש.

לצפייה בתחזית המלאה התחברו או הרשמו
הרשמה
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?..
בידקו מה האופק שלכם?
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
תפילת מלאכים
תפילת מלאכים
"מימיני המלאך מיכאל,
משמאלי המלאך גבריאל
מלפני המלאך אוריאל
מאחורי המלאך רפאל
ומעל ראשי שכינת האל".
05.12.2011
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים