מזל גדי, תחזית חודשית, אוקטובר 2014
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

תחזית חודש אוקטובר - מזל גדי

כמה וכמה השפעות חוברות החודש כדי לקדם את הקרירה שלכם. קודם כל מגיעות אליכם קצת נחת והערכה על מה שהשקעתם עד כה. ואם תהיו קשובים, ותשוחחו עם אנשים הקשורים לעשייה שלכם – יסתבר לכם שמעריכים את פועלכם ולא רק את הפוטנציאל שלכם. ובבוא הזמן אלה שמכירים לכם תודה ישמחו לגמול לכם על כך. וכמו שאתם יודעים היטב, קידום קרירה הוא תהליך ארוך ומתמשך, בבנייה מתמדת. חלק מהעניין, עדיין, הוא לשחרר מטענים מיותרים כדי להפוך קלילים ויעילים יותר. זה נכון בוודאי גם מבחינה רגשית. להיות מעשיים ונטולי טינה או חרטה. ואם עולים וצפים כעסים ותסכולים עדיף שתמירו אותם בעשייה חרוצה, ולשרוף את הכעס בפעילות גופנית נמרצת, כמו שאתם מוכשרים לעשות.

משפחה ובית: יכול להיות שהרבה יותר נעים להשקיע שעות רבות במקום העבודה, בעוד שבבית המתח נבנה, והתנגשות הרצונות נראית בלתי נמנעת. אבל הצורך האמיתי אינו חופש מהבית ומהמשפחה, אלא חופש בתוך הבית, עם המשפחה. וזה כמובן אתגר לא קטן או פשוט, ולכן היקום לא הגביל אצלכם את הפרויקט הזה לתקופה קצרצרה. כרגע, ובמיוחד בירח המלא שבסוף השבוע הראשון של אוקטובר, עמדת הפתיחה היא של "או-או". או בפנים, באינטימיות של הבית והמשפחה, או בחוץ, בעבודה, בבניית הקרירה.

זוגיות ואינטימיות: בין אם אתם בתוך קשר זוגי פעיל ובין אם לאו - אם נדמה לכם שקרירה פעילה ופעילות חברתית מקפת הן תחליף לקשר עם מישהו או מישהי ברמה אינטימית – אזי טעות בידכם. לא ברור עד כמה הרווקים והרווקות שבכם יוכלו להעמיד פנים ולהסתפק במפגשים לא מחייבים אישית. אתם חוששים מהתשוקות והיצרים שלכם עצמכם, והתיעול של האנרגיה לעבודה קשה אינו פתרון לתמיד. בסופו של דבר, אינטימיות היא שם המשחק ולא שקט תעשייתי. המלצה: יש מי שאוהבים אתכם. תנו להם לעשות זאת!

ימים טובים לזוגיות: 14-15 לחודש.
הירח במזל שלכם ואתם במיטבכם
: 1-2, 28-29 לחודש.
עדיף להישאר בבית: 7-8 לחודש.

לצפייה בתחזית המלאה התחברו או הרשמו
הרשמה
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
צרו קשר :
050-8663028
012-4090-6720-333
שלוחה 106

טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
תפילת מלאכים
תפילת מלאכים
"מימיני המלאך מיכאל,
משמאלי המלאך גבריאל
מלפני המלאך אוריאל
מאחורי המלאך רפאל
ומעל ראשי שכינת האל".
05.12.2011
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים