תחזית שנתית, מזל מאזניים, 2014
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

תחזית שנתית, מזל מאזניים, 2014

שנת 2014 משמעותית מאוד עבורכם. אהבה ומערכות זוגיות מככבים במפה שלכם. אין ספק שהשנה תגיעו לרגעי שיא באהבה, תחוו ריגושים, תתלבטו... תחשבו שאתם מבינים ואז שוב הבניין ייפול. תקופת לימוד בה נקודת ראש הדרקון (היעוד) יכנס לגזרתכם (גזרת הזוגיות) במרץ 2014 ועד אוקטובר 2015 תוכלו לעשות דוקטורט בתחום האהבה וסביר להניח שתגשימו את אהבת חייכם.

השנה נפתחת עם אנרגיה של זוגיות, וונוס בנסיגה ומאזניים על אופק מסמלים כניסה של רצון עמוק לממש את הצד הזוגי ולצעוד לקראתו. זוהי תקופה בה אתם בונים על היסודות הקיימים, מנסים לעבוד בכל הכוח והמרץ לתקן ושאלת השאלות היא האם בסיום הנסיגה (30 בינואר) תרגישו שאתם חזקים יותר ויכולים להמשיך הלאה.

הבשורות הטובות הם בתחום העבודה, אתם מלאים במרץ ואפילו סוג של טורבו שנכנס בכם ואתם נחושים לכבוש יעדים ולהפתיע את השותפים/המעסיקים ואת עצמכם. מה שבטוח ההישגים שלכם מרשימים מתמיד. כוכב מרס בשהייתו בגזרתכם עד ה-26 ליולי, מכניס בכם רוחות מלחמה ואקשן, לטוב ולרע, יהיה ממש הכרחי שתעבדו על עצמכם לשמור על איפוק ולא לאבד את הסבלנות או לצאת ביציאות.

תקופת הנסיגה של מרס בגזרתכם היא תקופת ה'דינמיט'  (1.2-20.5) תעברו תקופה לא קלה בה תהיו חייבים להחזיק חזק, לשמור על עצמכם ועל הסובבים אתכם מבעיות בריאות, כאבי ראש, דלקות או תאונות. הכל קורה אצלכם מהר השנה וכדאי שתחשבו מהר ותהיו חכמים מספיק לפעול בזריזות ולא להתעכב על דרמות מיותרות.

בריאות: הראש, הכליות הם שיטרידו אתכם בעיקר בחודש אפריל: אלרגיות יכולות להתפתח ומאידך כל פעילות ספורטיבית תהיה הצד החזק ותצליחו לשמור על משקל שיספק אתכם.

ינואר-פברואר- כוכבית ונוס בנסיגה מטפלת בתא המשפחתי שלכם ומובילה אתכם להתחזק שם כדי להרגיש ביטחון (אז תחשבו על זה) גם אהבות ישנות מתעוררות ובכלל שנה זו תציף אתכם בכל המי ומי עד שלא יהיה לכם זמן לנשום (אז כדאי מראש שתהיו ערים לכך ותחליטו על סדר עדיפויות). נסיגתו של מרקורי במהלך פברואר (עד ה-28.2) מסמנת לכם לסנן דרמות ופולחן רגישות ומאידך זהו זמן טוב לרעיונות חדשים.

מרץ אפריל – התקופה סביב ה-23 לאפריל תהיה השיא של הרבעון הראשון השנה, בעיקר בתחום העבודה, יהיה לכם קשה לעבור את המחסומים, אבל ככל שהמחסום יהיה קשה יותר כך תהפכו לנמרים ולביאות ובעלי תושייה גדולה יותר. ב – 15.4 ליקוי חמה, נקודת מפנה בתחום הזוגיות ומערכות יחסים, הרגשות יהיו סוערים מתמיד.

מאי יוני- נסיגה של מרקורי (7-30 ביוני) במזל סרטן, תאפשר לכם לגלות דברים בתחום הקריירה וכדאי מראש שתתעלו את המידע לטובתכם. נסיגתו של נפטון שתחל ב-9 ליוני עלולה להחליש אתכם פיזית וכדאי שתיקחו פסק זמן למנוחה וחופש.

יולי אוגוסט – כניסתו של יופיטר לאריה ב-16 ליולי היא הבשורה הטובה למעמד החברתי שלכם, תרגישו אהובים ומלאים הערצה ותרגישו צורך להיות פעילים ברשתות חברתיות ואפילו בפוליטיקה. מאדים עוזב את גזרתכם אחרי חצי שנה ועובר לבית הכספים ב-26.7 אתם חוזרים לאנרגיה הטבעית והעדינה שלכם אם כי יתכן ותשכח אחרי פרק זמן כה ארוך. מאדים בעקרב ישלשל לכיסכם סכומים של כסף , כדאי שתחשבו איך לחסוך אותו, כמו שהוא בא מהר הוא יכול ללכת מהר.  

ספטמבר אוקטובר- 13.9 מאדים בקשת, תתחילו לנאום מול קהל, אולם שימו לב לעצור את הנאומים מתישהו, אתם על אוטומט. נסיגת מרקורי ב-  4-25 בספטמבר הפעם במזל שלכם והשפעתה דרמטית עבורכם. החשמל בגוף יעבוד, תצליחו לראות לפרטים, מכשירים יתקלקלו, המלצה: אל תתכננו כלום בזמן הנסיגה, בריאותכם עלולה להיחלש.

נובמבר דצמבר –ב-23 דצמבר, בשורה טובה, סטורן עוזב את בית הכספים. 21 לדצמבר אורנוס יסיים את נסיגתו בבית מערכות היחסים וירפה מהדרמות הזוגיות. 

צרו קשר :
050-8663028
012-4090-6720-333
שלוחה 106

טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
תפילת מלאכים
תפילת מלאכים
"מימיני המלאך מיכאל,
משמאלי המלאך גבריאל
מלפני המלאך אוריאל
מאחורי המלאך רפאל
ומעל ראשי שכינת האל".
05.12.2011
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים