תחזית שנתית, מזל תאומים, 2014
שיתוף בפייסבוק
- תחזית אסטרולוגית אישית
- קביעת שיחות אישיות עם שלי
פרופיל מזל תחזית שנתית תחזית חודשית תחזית שבועית תחזית יומית תחזית למחר

תחזית שנתית, מזל תאומים, 2014

זוהי שנה מיוחדת עבורכם התאומים, שנת התדמית האישית והרומן הרומנטי וזאת בתנאי שתשחררו אחיזה ודפוסים ישנים. שינוי מהותי בתדמית שלכם יהפוך אתכם לאהובים ומלאים בתשוקה.

השינוי הגדול שלכם השנה יחול בסדר העדיפויות שלכם וככל שתהיו פתוחים, כך תרגישו מאושרים ומסופקים. השנה היציבות לא בדיוק תהיה מנת חלקכם, תמצאו את עצמכם נעים ומשנים מיקום אסטרטגי.

זוגיות: זוהי שנת רומנים ואהבות חדשות, אם אתם נמצאים בזוגיות תרגישו ברוב הזמן בירח דבש, כדאי לכם היות ממוקדים ולהשקיע בזוגיות הקיימת, אחרת תמצא עצמכם קופצים מפרח לפרח.

קריירה: סימן ראש הדרקון (היעוד) משנה את מיקומו במרץ ועוזב את בית הקריירה שלכם, אם הגשתם במבחן בשנה האחרונה, זה עומד להשתנות, בניגוד לשנה שעברה, היוזמות שלכם לא יתקלו בסיבוכים וקשיים, אלא להיפך, תקבלו עידוד ותמיכה. אם אתם עובדים בתחום המכירות זוהי שנה מצוינת. זהירות מהשקעות גדולות ומסוכנות במיוחד סביב אפריל ואוקטובר.

בריאות: כדאי שתבדקו את הסיבות, מה גורם לכם לפריחה בעור ולרגישות בבטן. בעייה בפוריות עלולה להתעורר, בסוף שנת 2014 זה יהיה מאחוריכם.

ינואר-פברואר- השנה מתחילה עם מועקה רגשית (סביב זוגיות, שותפות, כספים ובעיקר הבית) ההתחלה מובילה אתכם לשינוי, המפתח להצלחה טמון בשחרור העבר והתחלות חדשות. מרקורי ברטרו בדגים (6-28 לפברואר) לא יקל עליכם רגשית, עד שבסיום הנסיגה תוותרו על הרגש הנמוך ותתחברו להיגיון ולרעיונות חדשים. 

מרץ אפריל- 6 במרץ יופיטר יסיים את הנסיגה ויוביל אתכם להצלחה שטמונה בשינוי בחשיבה כספית, נדלן ומגורים. מה- 2.3 ועד  20.7 שבתאי (לורד אוף דה קארמה) בנסיגה בבית הבריאות, יוביל אתכם למשטר דיאטה, תזונה וכושר, כדאי שתבדקו נטייה לאלרגיות. 15 באפריל שערים חדשים יפתחו לזוגיות. אולם זהו חודש שכדאי שתהיו זהירים בכספים (ליקוי חמה ב – 29.4)

מאי יוני-  חודשיים מאתגרים, נסיגה של מרקורי, בבית הכספים והתקשורת (7-30 ביוני) שימו לב להתנהל נכון ולא לאבד את ז. זוהי תקופה של התחדשות.

יולי אוגוסט – שבתאי מסיים את הנסיגה (20 ליולי) מקל עליכם בענייני כספים, עם עשיתם מהלך משמעותי, תזכו לתוצאות טובות. ענייני בריאות יפתרו וזוגיות תעלה על מסלול חיובי.

ספטמבר אוקטובר- בשורות טובות לחיי האהבה שלכם ולמערכות יחסים ושיתופי פעולה, מרס יכנס לקשת (13 לספטמבר) זהירות ממלחמתיות. נסיגת מרקורי (האחרונה לשנה זו) בבית הבריאות (4-25 בספטמבר) תזכיר לכם את הגוף הפיזי שלכם ואת תודעת השירות שלכם (יתכן שכספים יוחזרו). ב-23 באוקטובר מתרחש בשמים ליקוי חמה בצמידות לוונוס, תגידו 'כן' להרפתקה זוגית.

נובמבר דצמבר- מעברו של כוכב מאדים במזל דלי (4.12) חותם את השנה עם נסיעה לחו"ל, אהבה חדשה וניצוץ של גאונות, מה תעשו עם זה?! תגביהו עוף. 

צרו קשר :
050-8663028
012-4090-6720-333
שלוחה 106

טופס יצירת קשר
רכישת ייעוץ טלפוני
זמן הייעוץ
רוצים לקבל תחזית למייל?
מלאו את הפרטים
שם מלא :
טלפון :
אימייל :
ת. לידה :
מכתבים והמלצות
מזל האופק
מזל האופק
מזל האופק מגלה לנו את כרטיס הביקור של האדם, איך הוא נראה? מה הוא מייצג בחברה? ומה חושבים עליו?
בידקו מה האופק שלכם? ולימדו לחשב אותו בעצמכם.
27.03.2012
גלגולה של נשמה...
גלגולה של נשמה...
"את מוכרת לי מפעם, אולי מגלגול אחר... " מי מושך בחוטים? מה מסתתר מאחרי הקלעים של החיים? למה קורה שאנו נפגעים, מתאהבים, מתגרשים? ומאבדים את היקר לנו? כל התשובות מפי תודעת העל..
22.09.2013
תפילת מלאכים
תפילת מלאכים
"מימיני המלאך מיכאל,
משמאלי המלאך גבריאל
מלפני המלאך אוריאל
מאחורי המלאך רפאל
ומעל ראשי שכינת האל".
05.12.2011
| | | | | | |
כל הזכויות שמורות © שלי רום בניית אתרים